Podłoga drewniana – gdzie szukać na Podkarpaciu?


Podkarpackie mieści się w południowo-wschodniej Polsce. Sąsiaduje z województwami: małopolskim, świętokrzyskim i lubelskim. Jest również województwem, które na krańcach Polski styka się ze Słowacją i Ukrainą. Stolicą Podkarpacia jest miasto Rzeszów – jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Podkarpackie to również miejsce należące do najcenniejszych przyrodniczo obszarów w Europie. Znajdują się tutaj duże kompleksy leśne stąd obszar ten należy do najbardziej zalesionych w Polsce. Lasy zajmują ponad 37% powierzchni województwa, a w Magurskim Parku Narodowym aż 96%. Na tym terenie przeważają lasy bukowe i jodłowe. Historia tych terenów związana jest z wykorzystaniem drewna i innych darów lasu.

Podłoga drewniana

Gdzie szukać dobrych ofert na podłogę drewnianą na Podkarpaciu? Na pewno u źródła, a więc u producenta. Najważniejsze dla odbiorcy są zapewne jakość i cena, więc liczy się tylko sprawdzony producent. Firma DREWGER nie zawiedzie! Nasi klienci bardzo chętnie do nas wracają. Często kupując np. podłogę drewnianą, przyjeżdżają po listy przypodłogowe, bądź lakiery, czy chemię zabezpieczającą. Posiadamy tylko dobre opinie, gdyż jesteśmy firmą o wysokim standardzie obsługi klienta. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i praktyka sprawiają, że pomagamy naszym klientom na każdym etapie realizacji zamówienia. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Jasienica Rosielna (powiat Brzozów), jest to ok. 40 km na południe od Rzeszowa, 30 km na północ od Sanoka, 20 km na wschód od Krosna, 75 km na zachód od Przemyśla.

Rzeszów jako miasto wojewódzkie skupia wokół siebie wiele okolicznych firm, które mogą zaoferować swoje produkty szerszemu gronu odbiorców. Warto zaznaczyć, że Rzeszów należy do nielicznych miast w Polsce, które bardzo szybko rozwijają się, a dzięki temu zapotrzebowanie na materiały budowlane, czy podłogi drewniane w Rzeszowie jest ogromne. Firma DREWGER dostarcza swoje produkty wielu klientom z tego regionu. Produkty przez nas dostarczane świetnie sprawdzają się zarówno w nowych jak i starych mieszkaniach. Jeżeli zakupili Państwo nowe mieszkanie, bądź dokonujecie remontu i zastanawiacie się nad położeniem wysoko-jakościowej podłogi drewnianej, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy, że u nas wyposażycie się Państwo w niezwykle trwały, solidny materiał, który będzie wspaniałą ozdobą wszelkich pomieszczeń, w których zdecydujecie się zaaplikować naszą podłogę.


16 lipca 2020 - Podłoga

Tagi: , , , , , , ,