Podłogi Standardowe

Klasyfikacja


Exclusive

Kolor naturalny, bez przebarwień i sęków. Brak sęków gwarantuje unikalne walory estetyczne. Podłoga z materiałów exclussive idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz.

Natural

Kolor naturalny, dopuszczalne zdrowe sęki (max 3 mm), lekkie przebarwienia. W zależności od gustu sęki mogą być postrzegane jako piękna dekoracja, podkreślająca naturalny charakter drewnianej podłogi.

Rustical

Kolor niejednolity z dużymi sękami przechodzącymi na drugą stronę. Teraz każdego stać na naturalną, drewnianą podłogę, nadającą wnętrzu ciepły, przytulny charakter.

Specyfikacja


Wymiary (dł x gr x szer) Materiał nośny Paczka
350-1200 x 20 x 95 dąb, dąb czerwony, jesion, wiąz, czereśnia, jawor 14 szt.

Podłogi Szerokie

Klasyfikacja


Exclusive

Bez sęków, układ słoi dowolny, kolor naturalny. Podłogi złożone z szerokich desek są marzeniem wielu osób i coraz bardziej zyskują na popularności. Brak sęków w szerokich deskach gwarantuje wnętrzu ekskluzywny, modernistyczny wygląd.

Natural

Dopuszczalne sęki do 30 mm, dopuszczalna biel do 10mm na krawędzi deski. Sęki i biel są naturalnym składnikiem szerokich desek podłogowych, nadającym wnętrzu charakteru i uroku. Drewno ociepla cztery kąty, sprawiając, że czujemy się we własnym domu jak w lesie.

Rustical

Dopuszczalne wrośnięte sęki do 60 mm z ubytkami i dopuszczalnym bielem. Podłoga również może być dekoracją, w wykonaniu standard, z wieloma sękami idealnie pasującą do stylizowanego wnętrza.

Specyfikacja


Wymiary (dł x gr x szer) Materiał nośny Paczka
500-2200 x 20 x 13 dąb, jesion 5 szt.
500-2200 x 20 x 15
500-2200 x 20 x 18
Deska Postarzana

Deska podłogowa postarzana polega na maszynowym wyszczotkowaniu drewna i usunięciu jego najbardziej miękkich części, wyeksponowaniu słojów. Przy odpowiednio dobranym oleju czy wosku nabiera niepowtarzalnego naturalnego wyglądu struktury drewna. To jeden z najmodniejszych trendów w aranżacji wnętrz.

Deska Olejowana

Deska podłogowa olejowana wymaga odpowiedniej konserwacji zwłaszcza przez pierwszy rok, ale po tym okresie będzie bardziej wytrzymała i wygląd podłogi nabierze naturalnego charakteru.

Bazujemy na woskach niemieckiej firmy OSMO, które są dostępne w dużym wyborze interesujących kolorów:

  • Bezbarwny
  • Surowe Drewno
  • Weiß Biały
  • Eische Dąb
  • Antic
  • Cognack
  • Lapacho
  • Eben Holtz
  • Schwarz Czarny

Zapytaj o szczegóły