Pozostała Oferta

Deska Tarasowa


Deska Tarasowa (świerk) zalecana jest na zewnątrz gdzie wymagana jest odporność materiału na wszelkie działanie warunków atmosferycznych.

Specyfikacja
Wymiary (dł x gr x szer) Materiał nośny Paczka
2500 - 4800 x 28 x 145 Drewno lite 4 szt.

Mozaika


Mozaika to podłoga dla odważnych. Dzięki łączeniu odmiennych gatunków drewna, oraz nadając elementom ciekawy kształty sprawiamy, że Twoja podłoga nie tylko przyciągnie oko, ale stanie się tematem rozmów zachwyconych gości.

Specyfikacja
Wymiary (dł x gr x szer) Materiał nośny Paczka
250 x 10 x 20 Drewno lite
jesion, dąb
1 m2

Jodełka Francuska


Jodełka Francuska to staranny wzór ułożenia parkietu, który wspaniale wpisuje się w aranżację mieszkań i domów. Klepki przycinane są pod kątem 45 st, a nie tradycyjnie - 90.

Listwy przypodłogowe


Oprócz naszej podstawowej oferty prowadzimy również produkcję listew przypodłogowych. Polecamy szeroki wybór różnego rodzaju listew przypodłogowych z litego drewna, które są elementem wykończenia podłogi i nadają pomieszczeniu elegancki styl.

Rodzaje
  • Dąb
  • Dąb czerwony
  • Jesion
  • Jawor

Chemia parkieciarska


Aby nadać podłodze właściwą barwę oraz zabezpieczyć ją przed ścieraniem a tym samym zbyt szybkim zużyciem, potrzebują Państwo zaopatrzyć się w dobry lakier. Przy okazji zakupu podłogi dobrze jest od razu pomyśleć również o tym.

Zapytaj o szczegóły