O nas

„Zajmujemy się przetwarzaniem polskiego drewna już od 15 lat. W tym czasie rozszerzyliśmy znacznie naszą ofertę o nowe produkty uzyskane dzięki obróbce surowca drzewnego. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów oraz fachowej obsłudze znajdujemy się w czołówce firm produkujących podłogę i parkiet w południowo-wschodniej Polsce.”

Firma Drewger to firma rodzinna, która została zbudowana od podstaw piętnaście lat temu. Zaczynaliśmy od zatrudnienia paru pracowników, by rozwinąć się do ponad 40-osobowego, zgranego zespołu fachowców i pasjonatów.

To, że produkujemy wyłącznie z polskiego surowca, jest efektem naszego przywiązania do polskiej tradycji, oraz chęci fachowej specjalizacji w obróbce naszych rodzimych gatunków drewna. Od początku stawiamy na jakość, trwałość i satysfakcję naszych klientów.

Cieszymy się z każdego zadowolonego klienta, bo Państwa satysfakcja oznacza, że nasza praca ma sens. Dodatkowo cieszy nas to, że nasze produkty są niemymi świadkami tylu miłych chwil w Państwa życiu.

Należy tutaj wspomnieć o zaprzyjaźnionych firmach, które pomagają nam i Państwu, montując nasze produkty. Za jakość wykonania ich pracy możemy ręczyć. Zapraszamy do korzystania z ich usług.

Nasze wartości:

1.

Produkujemy wyłącznie z najlepszego, polskiego drewna, nawiązując do wieloletnich rodzimych tradycji.

2.

Dbamy o jakość i wytrzymałość naszych produktów, starannie dobierając surowce i kontrolując prawidłowy przebieg każdego etapu produkcji.

3.

Jesteśmy do dyspozycji klienta nawet po zakupie, doradzając jak montować i dbać o parkiety, podłogi i podbicia.

Adres

 

DREWGER
Agata Gerlach
Jasienica Rosielna 148a
36-220 Jasienica Rosielna
woj. podkarpackieKontakt

 

TEL./FAX (0-13) 43 06 637
KOM. 606 263 837
KOM. 606 304 223
email: poczta@drewger.com

Projekt "Zakup innowacyjnej linii technologicznej środkiem do wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa DREWGER z Jasienicy Rosielnej."
współfinansowny ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.